Výroba a technici

Naše produkty vznikají v čistém prostředí a na konci směny vidíte výsledek své práce – vakuovou vývěvu. Montáž vývěv by však nebyla možná bez šikovných obráběčů, skladníků či techniků údržby – každý z nich má vliv na konečný výrobek. 

MONTÁŽ
Vakuové vývěvy vznikají na montážních linkách, v čistém a klimatizovaném prostředí. Montáž ale u nás není žádná pásová výroba. Ze začátku se naučíte montáž jednotlivých částí, postupně se naučíte sestavit vývěvu celou, tempem, které se dá zvládnout. Na konci směny uvidíte tedy rovnou výsledek své práce! Časem se můžete naučit sestavit více typů vývěv, čím víc umíte, tím víc si vyděláte.

MONTÁŽ

OBRÁBĚNÍ
Kritické díly pro montáž vývěv si obrábíme sami – chráníme naše technologické know-how a přímo ručíme za kvalitu obrobků. Neobejdeme se bez zkušených obráběčů, kteří umí obsluhovat a nastavovat CNC stroje, vyměnit nástroje a provádět základní údržbu strojů. Neztratí se u nás ani obráběči čerstvě po vyučení, pod vedením zkušených obráběčů je zaškolíme a vše potřebné je naučíme.

OBRÁBĚNÍ

LOGISTIKA
O zásobování výroby materiálem a nakoupenými díly se starají skladníci v interním skladu a manipulanti, kteří díly doplňují na montážní linky. Vyrobené a otestované vývěvy, pečlivě zabalené, mohou vyrazit na cestu k zákazníkovi. Vše potřebné zařídí kolegové z expedice a distribučního centra, které naše produkty zasílá do celého světa.

LOGISTIKA

ÚDRŽBA
Preventivní údržbu, servis nebo opravy CNC strojů provádí kolegové z údržby. Využívají moderní prvky údržby s implementací principů Průmyslu 4.0, predikce a vzdálené diagnostiky. Starají se také o testovací stanice, na kterých se v montáži testuje každá vakuová vývěva před odesláním k zákazníkům.

ÚDRŽBA

Na co se u nás můžete těšit?

Tempo jsme nastavili tak, aby ho lidé zvládli. Normy jsou dány s ohledem na kvalitu produktu, i na naše lidi.
Nejedeme na výkon, který všechny vycucne.

Hala
jako ze škatulky

Žádný prach, žádná špína, žádný hluk. Naše pracovní prostředí je čisté a moderní. Práce není fyzicky náročná ani monotónní.

Kolektiv,
ve kterém se lidé znají jménem

Budete pracovat v partě pohodových lidí s vedoucím, který vám nebude stát za zády a kontrolovat vás. Na všem se domluvíme.

Čím víc umíte,
tím víc si vyděláte

Chcete kariérně růst? Rádi vás v tom podpoříme! Sbírejte zkušenosti, rozvíjejte se a posuňte se výš. Vedoucí týmů vybíráme z řad stávajících zaměstnanců.

Všechny benefity

Očima zaměstnanců

Obrázek 1
“Edwards vnímám jako stabilního zaměstnavatele. Jsem tu spokojená a moje práce mě moc baví. Starám se o to, aby byla vývěva správně zabalená a v pořádku dorazila k zákazníkovi.”

Radka, operátorka výroby

“Na práci u Edwards se mi líbí přátelský kolektiv a benefity, které firma nabízí. Oceňuji hlavně příspěvek na penzijní připojištění.

Lukáš, operátor výroby

“Na mé práci mě baví, že montování vývěv je takové lego pro dospělé. Zavzpomínám u ní na svoje dětská léta. Vedoucí jsou pro nás velkou oporou. Jsou to rozumní lidé, se kterými se dá domluvit. Mohu se s nimi poradit nebo zkonzultovat případný problém a vždy mi pomohou.”

Pavel, operátor výroby

Obrázek 4
“Líbí se mi, že si firma svých zaměstnanců hledí. Starají se, abychom tu byli spokojení a dělali svou práci v klidu. Vedoucí mezi námi pravidelně chodí a zjišťují, co se nám líbí a nelíbí, a co by se mohlo případně zlepšit.”

Eva, operátorka výroby

Obrázek 5
“Na mé práci se mi líbí, že pracuji v čistém prostředí a díky mně vzniká produkt, který má smysl a užitek pro spoustu lidí. A taky to, že pracuji v týmu, ve kterém si pomáháme a vycházíme si vstříc, což je skvělé.”

Lenka, operátorka výroby

Nastavení cookies