Nákup, kvalita a ostatní

Vakuové vývěvy dodáváme do celého světa, materiál a díly pro jejich výrobu zajišťuje tým nákupního oddělení. Oddělení kvality dohlíží na to, aby vše fungovalo tak, jak má, a zákazník dostal špičkový produkt. Vyvíjet a vyrábět vakuové vývěvy bychom nemohli bez pomoci dalších kolegů z řad podpůrných oddělení.

STRATEGICKÝ NÁKUP
Strategičtí nákupčí vyjednávají s dodavateli obchodní podmínky dodávek materiálu pro obrobny a dílů pro montáž vakuových vývěv. Jednají se stávajícími dodavateli a vyhledávají nové dodavatele materiálu. Řídí také projekty zaměřené na úsporu nákladů a přispívají tak zajištění produktivity a efektivity výroby.

STRATEGICKÝ NÁKUP

OPERATIVNÍ NÁKUP
Operativní nákupčí navazují na práci týmu strategického nákupu a jejich každodenním chlebem je objednávání dílů a materiálu pro výrobu. Dohlíží na včasnost dodávek materiálu a dílů a zajištění plynulého chodu výroby. Podílí se na řešení problémů s nedodaným nebo nekvalitním materiálem a díly.

OPERATIVNÍ NÁKUP

KVALITA
Kvalitu vstupního materiálu pro výrobu zajišťuje tým dodavatelské kvality, který je v kontaktu s výrobou, pracovníky vstupní kvality a dodavateli. Na interní postupy a procesy ve výrobě dohlíží inspektoři a inženýři pro interní kvalitu, kteří kontrolují díly v procesu výroby, ale i balení vyrobených vývěv. Inženýři kvality se také zapojují do vývoje našich produktů – starají se o vzorky nových či modifikovaných dílů pro nové produkty.

KVALITA

PODPŮRNÁ ODDĚLENÍ
Finanční náklady, investice do nových strojů a zařízení a efektivitu výrobního závodu řeší tým finančních analytiků. Při naší práci se neobejdeme se bez informačních technologií, proto se o nás stará tým IT odborníků. Všechna oddělení potřebují kvalitní zaměstnance, proto máme HR oddělení, které se stará o nábor, školení a celkovou péči o zaměstnance.

PODPŮRNÁ ODDĚLENÍ

Na co se u nás můžete těšit?

V naší práci je důležitá zodpovědnost a samostatnost.
Každý z nás má vliv na to, že našim zákazníkům dodáme špičkové produkty pro vědu a výzkum i průmyslovou výrobu.

Kolektiv, ve kterém se lidé
znají jménem

Pomáháme si navzájem, abychom společně měnili, byť i jen malé věci každý den.

Rozvíjíme lidi,
aby dokázali více

Na školení klademe velký důraz, chceme se učit novým věcem a trendům. Podpoříme váš rozvoj v odborných znalostech i měkkých dovednostech.

Dáváme prostor
pro kariérní růst

Vedoucí týmů vybíráme z řad zaměstnanců. Rozvíjet svou kariéru ale můžete i přesunem na jinou roli ať už v rámci výrobního závodu nebo jiných týmů v Atlas Copco Group.

Všechny benefity

Očima zaměstnanců

Obrázek 1
“Do Edwards jsem přišel jako student na praxi a po škole jsem nastoupil jako CNC operátor na obrobně. Později jsem přešel do oddělení kvality a zaměřuji se na kvalitu obrábění. Pracuji v super týmu – kolegové jsou odborníci a berou svou práci velmi vážně, ale chovají se přátelsky a dá se s nimi komunikovat.”

David, inspektor kvality

“Pracuji na pozici Materials Controller a moje práce obnáší zabezpečení materiálu pro chod linky a komunikaci s dodavateli. Každý den je jiný, každý den je specifický, a proto mě ta práce velmi baví.”

Alena, operativní nákupčí

Obrázek 3
“Edwards je společensky odpovědná firma se silnou firemní kulturou. A snaží se budovat takové prostředí, kde se lidé cítí dobře. Mám ráda přátelský a otevřený kolektiv a takový tým já kolem sebe mám. Vzájemně se podporujeme a pomáháme si.”

Monika, inženýrka dodavatelské kvality

Obrázek 4
“Jako firma jsme jeden tým a pokud kdokoli potřebuje, ostatní se mu snaží pomoci. A to je i náplní mé práce – pomáhat ostatním s různými organizačními činnostmi. Líbí se mi, že u nás funguje systém odměňování v programu Valued, kde mohou kolegové pomoc ostatních ocenit.”

Monika, recepční

Obrázek 5
“Nejdřív jsem pracoval na obrobně jako CNC operátor, ale když se objevila příležitost přihlásit se do výběrového řízení na interního trenéra, uvědomil jsem si, že je spousta věcí, které bych mohl na zaškolování pracovníků ve výrobě změnit. Baví mě různorodost práce s lidmi a můžu dělat věci, které mají smysl.”

Oldřich, interní trenér

Nastavení cookies