Studenti a absolventi

S talentovanými lidmi spolupracujeme od začátku jejich kariéry. Je pro nás důležité oslovit je už během jejich studia, kdy je pro nás jejich potenciál největší. Proto studentům i čerstvým absolventům nabízíme různé možnosti, jak se u nás mohou uplatnit, aplikovat svoje znalosti a dovednosti a dále zvyšovat svou kvalifikaci.

Praxe, stáže a brigády
Chcete si při studiu přivydělat? A nabrat nové zkušenosti v oboru? Využijte příležitost a vyrazte k nám na stáž nebo na brigádu. Nebo si u nás můžete splnit vaši povinnou odbornou praxi.

Praxe, stáže a brigády

Stipendijní programy
Zvládáte své studium ve škole na výbornou? A chcete u nás po skončení školy pracovat? Ty nejlepší z vás rádi podpoříme už během studia!

Stipendijní programy

Závěrečné práce
Propojte svoji závěrečnou práci s průmyslem a praxí. Pomůžeme vám vybrat téma a naši odborníci vás povedou.

Závěrečné práce

Pro absolventy
Hledáte, kde se uchytit po škole? U nás mají příležitost i čerství absolventi. Nevíte, na jakou pozici se hlásit? Můžete jich vyzkoušet více.

Pro absolventy

Na co se u nás můžete těšit?

Zodpovědnosti se nemusíte bát. Bude narůstat postupně s vašimi zkušenostmi.
S tím poroste i vaše příležitost se ukázat.

Strojařina
na vysoké úrovni

Děláme strojařinu na vysoké úrovni, s dobrou úrovní technologií, kvalitním zázemím a potřebným vybavením.

Rozvíjíme lidi,
aby dokázali více

Na školení klademe důraz, chceme se učit novým věcem a trendům. Podpoříme váš odborný rozvoj v technických oblastech i rozvoj měkkých dovedností.

Čím víc umíte,
tím víc si vyděláte

Chcete kariérně růst? Rádi vás v tom podpoříme! Sbírejte zkušenosti, rozvíjejte se a posuňte se výš. Vedoucí týmů vybíráme z řad stávajících zaměstnanců.

Všechny benefity

Očima studentů a absolventů

Obrázek 1
”Během studia na vysoké škole jsem nastoupil do Edwards na brigádu do konstrukčního oddělení. A zpracoval jsem tu i svou diplomovou práci, protože se mi líbila myšlenka propojit ji s praxí a získat reálnou zpětnou vazbu. Ve firmě jsem se rozhodl zůstat i po škole, protože jsem v týmu dobrých konstruktérů a mám příležitost se toho spoustu naučit.”

Jan, konstruktér

Zjistit více
Obrázek 2
”Jako čerstvý inženýr jsem nastoupil do vývojového týmu do Graduate programu. Po jeho skončení jsem však dostal zajímavou nabídku, a to věnovat se studentům a absolventům, jakým se byl před časem sám. Byla to příležitost pro mě šitá na míru, kromě techniky má přesah i do procesů, marketingu a práce s lidmi a je velmi pestrá.”

Timko, specialista pro rozvoj studentů a absolventů

Obrázek 3
“Během Graduate programu jsem prošel různými odděleními a díky tomu poznal více našich produktů a i kolegů, za kterými vždy můžu zajít, když potřebuji poradit. Jako laboratorní technik připravuji, měřím a zpracovávám data pro vývojový tým. Líbí se mi, že nedělám každý den to samé a mám kolem sebe fajn kolegy.”

Richard, laboratorní technik ve vývojovém týmu

Nastavení cookies