Máte rádi špičkovou techniku? Jste inženýr nebo inženýrka tělem i duší? Chcete mít dlouhodobou perspektivu profesního i osobního rozvoje? Pro vás máme připravenu pozici vývojového technologa pro montáž vakuových vývěv ve společnosti Edwards, která je světovým lídrem v oboru vakuových technologií.

VÝVOJOVÝ TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA - MONTÁŽ (NOVÉ PROJEKTY)

Jaké vzdělání, znalosti a dovednosti jsou ideální?

  • VŠ/SŠ technického směru (strojírenská technologie, procesní inženýrství)
  • Praxe ve výrobní společnosti na technické pozici výhodou, ale není podmínkou
  • Příležitost i pro velmi šikovného absolventa VŠ
  • Zkušenosti s prací v mezinárodním týmu výhodou
  • Výborný technický background
  • Znalosti v oblasti vakuové techniky velkou výhodou
  • Analytické myšlení, schopnost diagnostikovat technický problém a nalézt řešení
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka (úroveň B2, každodenní komunikace)
  • Znalost práce na PC, CAD

Co bude vaše pracovní náplň?

  • Práce na projektech zavádění nových výrobků - montáž vakuových vývěv
  • Tvorba a ověřování technologických postupů montáže, měření, kontroly, testování vakuových vývěv
  • Návrh montážních pracovišť, nástrojů, přípravků, speciálních zařízení pro montáž
  • Vytváření a údržba technické dokumentace
  • Řešení technických a kvalitativních problémů
  • Zlepšování výkonnosti procesu montáže
  • Zajišťování a kontrola plnění interních standardů

Kam budete chodit do práce?

Moderní výrobní závod v Lutíně - z Olomouce i Prostějova slabých 15 km.

Jak se příhlásit?

Pošlete nám Váš strukturovaný profesní životopis v českém a anglickém jazyce. Zkuste to, i když si nejste jisti, třeba vás přesvědčíme nebo nabídneme jiné uplatnění. Těšíme se na Vaše reakce.

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Stačí nám jen poslat vaše CV.

Sdílejte pozici

Kontakt

Edwards, s.r.o.
Martin Tomčala
Jana Sigmunda 300
783 49  Lutín-Lutín
Česká republika

Nenašli jste, co hledáte?

Přesto nám můžete poslat své CV. Je možné, že se brzy objeví vhodná pozice.

Poslat CV

Proč EDWARDS

Edwards je světovým lídrem v poskytování unikátních řešení v oblasti vakuových technologií. Naše výrobky – vývěvy – jsou nedílnou součástí téměř všech druhů výrobních, měřících a analytických procesů.

Věděli jste, že bez vakua bychom neměli:

Mobilní telefony
Notebooky
Televizory
Solární panely
Baterie
Moderní léčiva

Dále například slitiny, levnou elektřinu, LED diody, elektronové mikroskopy, ale i věci jako kvalitní nábytek, rozpustnou kávu, okenní skla a mnoho dalšího.